Kontakt

Aktualności

Szybki kontakt

8:00 - 18:00
+48 698 679 256

Aktualności

Dlaczego warto oddać turbosprężarkę do regeneracji?

Data dodania: 2014-02-08 15:19:43

Zależnie od marki samochodu zakup nowej turbosprężarki to wydatek rzędu tysiąca złotych i więcej. Profesjonalna regeneracja używanej turbosprężarki może być trzy razy tańsza.

Regeneracja turbosprężarki to złożony proces, podczas którego ocenia się przydatność wszystkich części odnawianej turbosprężarki w procesie jej regeneracji i wymienia części zużyte, tak aby zregenerowana turbosprężarka posiadała takie same cechy i walory jak fabrycznie nowa. Oznacza to, że turbosprężarka po regeneracji posiada stu procentową sprawność i może być dalej eksploatowana bez obaw o jej ewentualną awarię.

Zregenerowana turbosprężarka poddawana jest wyważaniu, odważaniu oraz próbie szczelności. To wyniki tych testów gwarantują jej sprawność i stanowią podstawę do udzielenia klientowi gwarancji na regenerację. Zależnie od warsztatu, w którym dokonuje się regeneracji klient może uzyskać nawet 12 miesięczną gwarancję. Dzięki takiej rękojmi klient ma pewność, iż turbosprężarka, która zepsuje się w okresie 12 miesięcy do jej regeneracji zostanie ponownie zregenerowana lub zastąpiona inną, zregenerowaną turbosprężarką bez dodatkowych kosztów.

Regeneracja jest więc tanią alternatywą dla zakupu nowej turbosprężarki, dzięki której możemy oszczędzić pieniądze i czas, który musielibyśmy poświęcić na poszukiwania odpowiedniego typu turbosprężarki do naszego samochodu.

Wróć do listy aktualności